Україна перемогла Північну Македонію у відборі Євро-2024

Збірна України з футболу у відборі на чемпіонат Європи-2024 перемогла команду Північної Македонії з рахунком 2:0

Україна перемогла Північну Македонію у в…

Про це повідомляє Українська асоціація футболу, передає Depo.ua.

Перші хвилини зустрічі пройшли в боротьбі, але із часом перевага збірної України стала більш очевидною. На 30-й хвилині українська команда відкрила рахунок: Судаков перехопив, обігрався із Зінченком і пробив здалеку, а м’яч рикошетом від Серафимова влетів у сітку. Це перший гол для Георгія Судакова за національну команду.

Після цього македонці перехопили ініціативу й могли відігратися, створивши кілька небезпечних моментів. Так, спершу Міовський у штрафному прибрав Матвієнка, але Трубін був на місці. Згодом Ашковський наблизився до воріт українською збірної, але кіпер виграв дуель.

Далі команди розігрували контратаки, але безуспішно. Проте Україна змогла забити вдруге — у компенсований час. Після перехоплення на власній половині Караваєв прорвався лівим флангом і, помітивши, що голкіпер задалеко вийшов, дальнім ударом поцілив у порожні ворота.

Тепер збірну України очікує ще один матч кваліфікації Євро-2024 — 17 жовтня в гостях проти Мальти (початок — о 21:45 за київським часом).

Зараз Україна перебуває на другому місці турнірної таблиці за очками після Англії.