Ліга Європи: «Дніпро» і «Динамо» зберігають шанси

Українські футбольні клуби після перших матчів 1/16 фіналу Ліги Європи зберігають шанси на вихід у наступну стадію змагання

Ліга Європи: «Дніпро» і «Динамо» зберіга…

Так, вчора дніпропетровський «Дніпро» в Києві мінімально переграв голландський «Аякс», а київське «Динамо» в Англії поступилося «Евертону» - 1:2, передає depo.ua.

У сутичці «Дніпра» і «Аякса» єдиний гол на 30-й хвилині забив Роман Зозуля. Через зайві попередження у матчі, 19 березня в Амстердамі не зіграють троє лідерів «Дніпра» - Руслан Ротань, Артем Федецький та Роман Зозуля.

Динамівці ж на старті гри відкрили рахунок, відзначився Олег Гусєв, але ще до перерви господарі відновили рівновагу, а наприкінці зустрічі, з пенальті вийшли вперед.

19 березня в Києві «Динамо» намагатиметься взяти реванш.

Нагадаємо, в середу мюнхенська «Баварія» без проблем обіграла донецький «Шахтар» з рахунком 7: 0 і вийшла в 1/4 Ліги чемпіонів.