"Севілья" - "Реал": Як Коноплянка зіграв краще за Роналду (СТАТИСТИКА)

"Севілья" перемогла "Реал" в 11-му турі Прімери (3:2), а Коноплянка став кращим гравцем матчу

"Севілья" - "Реал": Як Коноплянка зіграв…

Ми не будемо лукавити - Коноплянку визнали кращим гравцем у складі "Севільї". Також він став кращим футболістом у матчі. І це попри те, що українець не забив жодного м'яча.

Матч, який мав стати бенефісом Кріштіану Роналду, пройшов на хвилі Коноплянки.

Тактика

Тренер "Севільї" Унаї Емері вже звично поставив Коноплянку на позицію лівого вінгера. У перші 20-хвилин матчу "Севілья" більше оборонялася". На фланзі півзахисту Коноплянки у "Реала" частіше грав Іско, але також туди забігав і Роналду. У захисті Євген намагався відпрацьовувати, але на Іско фолив. У таймі ж другому Коноплянка отримав більше сободи, грав не стільки на бровці, скільки зміщувався в центр, а також розганяв атаки флангом.

У захисті в "Реала" проти Коноплянки частіше за все грали Даніло та Пепе. Якщо у першому таймі вони Євгена "з'їли", то у другому він возив обох як хотів. У Пепе з Даніло лише по 1 відбору в матчі. А показники Коноплянки дивіться далі.

"Севілья" - "Реал": Як Коноплянка зіграв краще за Роналду (СТАТИСТИКА) - фото 1

Статистика Коноплянки

Провів на полі 90 хвилин.

Кількість дотиків до м'яча - 61

Кількість передач - 33 (84,9% з них - точних), 4 загострюючі паси, 2 гольові паси.