"Пєтух" дня, підозрілий матч у Луцьку, дзвінок Курченка та інші цікавинки туру Прем'єр-ліги

16-й тур УПЛ завершиться лише сьогодні матчем у Дніпропетровську, але все найцікавіше і найбільш ганебне у ньому вже сталося

"Пєтух" дня, підозрілий матч у Луцьку, д…

Depo.ua пропонує оцінити, чим жив український футбол на вихідних.

Цирк з присмаком підозрілості

Ультрас запорізького "Металурга" назвали цей матч "договірним". Віце-президент ФФУ Ігор Кочетов казав, що, мовляв, $50 тисяч було поставлено на гру до її початку.

Що ж було на полі? Більш відкритої наглості і "бєзпалєвності" у Прем'єр-лізі ще ніколи не було. На 7-й хвилині "Волинь" вже перемагала 3:0.

Після цього фанати "Металурга" підпалили поле з криками "договір", а згодом покинули стадіон.

У грі було 4 пенальті у ворота "Металурга", а загальний рахунок матчу - 9:1 на користь "Волині".

Варто додати, що запорізький "Металург" на межі зникнення, грошей футболістам там давно не платять....

Бойкот "Металіста"

Футболісти харківського клубу відмовлялися виходити на матч проти "Олександрії" через безгрошів'я. Гру затримали на 30 хвилин. Футболісти вимагали, щоб хтось із керівництва їм сказав, що вони досі потрібні.

Гравцям зателефонував розшукуваний власник клубу Сергій Курченко. Він пообіцяв, що через тиждень дадуть гроші.

Матч відбувся і "Металіст" програв 0:2 в Олександрії.

"Пєтух" від "Динамо"

Київські ультрас підтримали "Металіст" і вивісили на трибунах під час гри з "Чорноморцем" банер "Курченко - Пєтух".

Сама ж гра "Динамо" із "Чорноморцем" на сніжному полі "Олімпійського" видалася досить цікавою. Кияни перемогли одеську молодь - 2:1.

"Динамо-2" - "Шахтар" - 1:6

"Говерла", яка майже повністю складена з орендованих "динамівців", програла вдома "Шахтарю" - 1:6.