"Дніпро" зіграв внічию з "Лаціо" в матчі Ліги Європи

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" стартували в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА з домашньої нічиєї з італійським "Лаціо" - 1:1

Доля матчу була вирішена в доданий арбітром час, на 94-й хвилині, передає depo.ua.

Голи: Селезньов 90 + 4 - Милинкович-Савич 34

"Дніпро": Бойко, Матеус, Федецький (Хайро Руїс 61), Піку, Гуйє, Ротань, Федорчук (Данило 46), Дуглас, Матос, Селезньов, Едмар (Гама 85)

"Лаціо": Маркетті, Кішна (Кандрева 76), Конко, Раду, ОНАЗ, Милинкович-Савич (Маурі 89), Джентілетті, Матрі (Кейта 76), Пароло, Андерсон, Худт

Попередження: Матеус 50, Хайро Руїс 65, Едмар 81 - Худт 44, Милинкович-Савич 45 + 1, Раду 66

Гості мали перевагу по ходу матчу і в кінцівці першого тайму, на 34-й хвилині сербський легіонер "Лаціо" Саша Мілінкович-Савіч відкрив рахунок. Надалі гості без проблем утримували свою перевагу, але грали відверто вальяжно. "Дніпро" ж, до пори, до часу, не міг нічого протиставити супернику. Лише ближче до кінцівці гри господарі поля зуміли створити тиск на ворота суперника, а в додані арбітром 3 хвилини провести ряд атак. Остання з них, вже на 94-й хвилині, завершилася подачею Матеуса з кута штрафного і точним ударом головою Євгена Селезньова - 1:1.

Матчі 2-го туру Ліги Європи відбудуться 1-го жовтня.