"Динамо" та "Шахтар" у фантастичному матчі зіграли внічию (ФОТО)

Кияни на очах переповненої "Арени Львів", яка підтримувала "Динамо" не дивлячись на те, що господарями матчу були "гірники", не змогли здолати принципового суперника

"Динамо" та "Шахтар" у фантастичному мат…

Як повідомляє depo.ua, поєдинок пройшов за рівної гри. З перших хвилин "Шахтар" притис киян до власної карної зони. Луїс Адріано повинен був реалізовувати вихід сам на сам з Шовковським, але ветеран киян бездоганно відбив удар ногою. "Динамівці" оговталися ближче до середини першого тайму, вирівнявши гру. Мав забивати Кравець, який виходив сам на сам з П'ятовим, але пробив повз ворота.

В кінці першого тайму почалися брудні фоли з обох сторін. Другий тайм запам'ятався постійними фолами донеччан та киян, з'ясуванням стосунків на полі, а також димовими шашками фанів, через яких матч призупинили.

Реальну нагоду вийти вперед мали "гірники". На останніх хвилинах матчу Адріано пробив у перекладину воріт. Відразу після цього Ярмоленко відповів гострим ударом повз ворота.

Арбітр додав до основного часу шість хвилин, але голів фани за цей час так і не побачили.

"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 0:0

"Шахтар": П'ятов, Ракицький, Кривцов (Кучер 74), Срна, Ізмаїлі, Тейшейра, Тайсон (Марлос 79), Коста (Бернард 79), Адріано, Фред, Степаненко

"Динамо": Шовковський, Белянда, Хачеріді, Віда, Кравець (Мбокані 74), Рибалка, Сидорчук (Буяльський 82), Ярмоленко, Ленс (Гусєв 83), Драгович, Антунеш

Попередження: Тайсон 41, Адріано 69, Ракицький 79 - Хачеріді 53, Виду 90+5

Зазначимо, що сьогоднішня нічия на користь киян, які у першому колі перемогли "Шахтар" в Києві 1:0.

Наразі "Динамо" випереджає "гірників" на 5 очок. Після цього матчу кияни набрали 53 очки, а "Шахтар" - 48. До завершення чемпіонату залишилося 5 турів.