Аваков призначив зятя поплічника терористів на керівну посаду в МВС, - журналіст

На посаду начальника держслужби боротьби з економічною злочинністю в одному з районів Полтавської області призначений Олександр Фролов, чий тесть є поплічником терористів
Depo.Влада
27 вересня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на своїй сторінці в "Фейсбуці" журналіст і відомий блогер Сергій Іванов, передає depo.ua.

"Трохи більше години тому я подякував Арсену Авакову за вірне кадрове рішення щодо Хотнянского. Проте вже через п'ятнадцять хвилин після публікації я отримав дані про те, що на місце новоявленого "резервіста" призначається Олександр Фролов, який під час керівництва Хотнянським луганським УБОЗ очолював відділ боротьби з легалізацією доходів і відповідав за збір данини з усіх конвертаційних центрів області", -  написав він.

"Дружину Олександра Фролова звуть Ольга, її прізвище в дівоцтві - Глазкова. Буквально днями батько Ольги - Віктор Глазков - став "народним" ректором захопленої окупантами Луганської академії внутрішніх справ, яку 10.09.2015 своїм указом реанімував терорист Ципкалов, щоб готувати колорадомусорів", - написав Іванов.

"Простіше кажучи, зять терориста готується зайняти керівну посаду в структурі УМВС Полтавської області. Пишу про всяк випадок - раптом полтавське УВБ упустить з виду цей сумний факт", - відзначає Іванов.

Нагадаємо, раніше на посаді Фролова перебував Ярослав Хотнянскій, екс-начальник Луганського управління по боротьбі з організованою злочинністю, який помічений в безлічі неправомірних та корупційних справ.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.