ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зв'язківці ЗСУ відзначилися на навчаннях НАТО

У Польщі відбуваються багатонаціональні навчання НАТО CWIX-2018, в яких беруть участь представники військ зв'язку Збройних Сил України

Depo.Влада
19 червня 2018 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що цьогорічні навчання є наймасштабнішими за всю історію їх проведення. У них беруть участь понад 1 тис. 200 технічних спеціалістів з 32 країн світу. Відповідно до плану навчань буде проведено близько 4,5 тисячі експериментів та випробувань.

Як зауважив керівник української делегації полковник Віктор Лісаконов, масштаб цьогорічних навчань вражає. CWIX за своїм форматом є унікальними військовими навчаннями. Абсолютно всі аспекти організації навчань спрямовані на забезпечення максимальної ефективності досліджень та тестів.

"Українська кіберкоманда складається з молодих офіцерів, які пройшли відповідні мовні та технічні курси з питань кібернетичної безпеки в навчальних закладах США та НАТО. Для них CWIX – це виняткова можливість попрацювати у високопрофесійному експертному середовищі, поспілкуватися з експертами міжнародного рівня в галузі кібернетичної безпеки та підвищити рівень своїх знань і навичок", – підкреслив полковник Віктор Лісаконов.

Дослідження та тести, які були заплановані на перший тиждень навчань, українська кіберкоманда виконала своєчасно та в повному обсязі. Керівництво навчань відзначає високу організованість та рівень підготовки українських офіцерів.

Нагадаємо, цьогоріч близько 16 тисяч військових ЗСУ візьмуть участь у 19 багатонаціональних навчаннях

Більше новин політики читайте на Depo.Влада