ЗМІ: Влада Греції заговорила про захист кримських греків від "українських фашистів"

Міністр оборони Греції Панос Камменос заявив, що грецьке населення Криму зазнало нападів з боку "фашистського уряду України"
Depo.Влада
17 квітня 2015 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російській "Газета.ru", відповідаючи на запитання журналіста, чи зацікавлена Греція в якнайшвидшому врегулюванні питання щодо етнічних греків, які проживають в Україні, передає depo.ua.

"Так, справді, грецьке населення Криму піддалося нападкам з боку фашистського уряду України, і захистом для грецьких сімей там стала присутність російських сил", - сказав Камменос.

Зазначимо, що журналіст російського видання поцікавився у міністра, чи не занадто жорсткий термін він вжив стосовно українського уряду. На що Камменос відповів двояко.

"У грецького населення в Криму завжди були тісні зв'язки з місцевим російськомовним населенням. Я вчора обговорював це питання з патріархом Кирилом - у нас спільна Церква, ми віримо в одні й ті ж цінності, і просто неможливо було не захистити греків від фашистського уряду України", - сказав міністр.

Нагадаємо, в минулому році майбутній прем'єр Греції Ципрас називав Україну "неонацистською" і спілкувався з ідеологом "Новоросії".

Тоды він закликав Євросоюз не визнавати українську владу. Новий прем'єр Ципрас належать до Коаліції радикальних лівих (СІРІЗА), яка перемогла на останніх парламентських виборах у Греції.

Відомо також, що СІРІЗА виступає проти політики санкції щодо Росії.

Мітки: Крим