ЗМІ: Суд зняв арешт з цінних паперів Януковича-молодшого

Апеляційний суд Києва зняв арешт, накладений на майно сина екс-президента Віктора Януковича, у тому числі і на цінні папери, які були на обліку у "Всеукраїнському банку розвитку"
Depo.Влада
25 травня 2015 21:39
ФОТО: depo.ua

Це рішення було ухвалено ще 14 квітня 2015 року, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Аби уникнути розблокування ресурсів, у той же день Держфінмоніторинг, зважаючи на нові обставини, ухвалив рішення повторно зупинити видаткові фінансові операції в цінних паперах за відкритим у банку рахунком.

Майно Януковича може бути остаточно розблоковане в разі, якщо до 28 травня 2015 року Генеральна прокуратура повторно не звернеться до суду про накладення арешту.
Арешт на майно Олександра Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку в банку "ВБР", було накладено ухвалою Печерського районного суду Києва від 1 квітня 2014 року.

Станом на 1 квітня 2014 року, сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах складав 1 мільярд 067 мільйонів гривень - саме стільки становить загальна номінальна вартість цінних паперів.

"Всеукраїнський банк розвитку" є стовідсотковою власністю старшого сина Януковича Олександра, а головою правління банку до середини минулого року працювала Валентина Арбузова - мати екс-першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.