ЗМІ: Росія вербує на Кавказі спостерігачів на "вибори" в "Новоросії"

У Кремлі стартувала робота з підготовки та проведення незаконних місцевих виборів на окупованому Донбасі
Depo.Влада
5 лютого 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
ЗМІ: Росія вербує на Кавказі спостерігачів на "вибори" в "Новоросії"
ЗМІ: Росія вербує на Кавказі спостерігачів на "вибори" в "Новоросії"

Координацією процесу займається помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, передає depo.ua з посиланням на "Апостроф".

Стало відомо, що 20 січня в Луганську відбулася зустріч Суркова з ватажками "ДНР/ЛНР", на якій сторони обговорили технічні моменти майбутніх місцевих виборів.

За наявною інформацією, показові "вибори" планують провести не за українським, а за власним "республіканським законодавством" не пізніше другої половини квітня.

У приватній розмові виданню співробітник громадської організації, яка займається моніторингом виборів на Кавказі, повідомив, що йому і низці його колег з Абхазії, Грузії та Вірменії систематично надходять пропозиції від російських дипломатів і проросійських організацій прийняти участь у виборах на Донбасі як міжнародних спостерігачів.

При цьому російська сторона, за словами співрозмовника, гарантує безпеку і особисту охорону з числа "народної міліції", а за тижневе відрядження пропонується дуже велика фінансова винагорода.

Потенційних спостерігачів орієнтують, що "вибори" повинні відбутися в середині квітня. Швидше за все, така підготовча робота з вербування міжнародних спостерігачів відбувається не тільки в пострадянських країнах, але і в колі "друзів Путіна" в ЄС, а також в Африці та Азії. І ближче до названої дати такі факти стануть повсюдними, підсумували у виданні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада