Журналісти розкрили "кумівську" схему мерів Ірпеня та Бучі

Мерів Бучі та Ірпеня, яких підозрюють у земельних махінаціях, поєднують не лише спільні бізнес-інтереси, а й родинні зв`язки
Depo.Влада
21 липня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила журналіст Ірина Федорів, передає depo.ua.

"Вони пов`язані давним давно дерибаном зелених зон...Постійно у них інтерес і в Біличанському лісі...Інтерес очевидний - пристолична земля, яка коштує мільярди. І вони хочуть туту будуватися. У них була фірма "Будрегіонінвест", яка досі працює, і ці фірми були записані на дружи Федорука і Карплюка. Відповідно, прямий конфлікт інтересів. Тобто, сімейний бізнес процвітає. Місцева влада, яку очолюють ці люди, видіяє землю. Земля, як правило, здається на підставних осіб. Тобто, шукають людей, беруть ксерокопію паспорт і ці люди підписують одразу ж генеральну довіреність на те, що вони передають цю землю ще якійсь одній особі. А та людина по генеральній довіреності перепродає землю і вона опиняється в "Будрегіонінвеста"", - розповіла Федорів.

За її словами, окрім спільних бізнес-інтересів, мери Ірпеня та Бучі є кумами. 

"Вони куми. Тобто, їх пов`язує не просто бізнес-інтерес, вони ще й куми. Тому вони дуже близькі", - зазначила журналіст.

Нагадаємо, сьогодні зранку Генпрокуратура проводить обшук у мера Бучі Анатолія Федорука у справі схематозного викрадення 900 гектарів лісу в Київській області.

Також стало відомо, що мер Ірпеня, який теж фігурує у цій справі, вже втік з країни.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада