Журналісти показали, з ким зустрічався Грановський

Опубліковано відео зустрічей депутата фракції БПП Олександра Грановського з чинними і колишніми чиновниками у ресторані "Ink"
Depo.Влада
20 травня 2016 06:17
ФОТО: depo.ua

Так, Грановський мав зустріч з екс-міністром енергетики і вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, однак в інтерв’ю журналістам "Схем" депутат ніяк не прокоментував цю зустріч, повідомивши лише що з екс-міністром його пов’язують суто приятельські стосунки, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Також у цей день Грановський бачився з директором Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександром Рувиним. Депутат пояснив, що метою зустрічі було знайомство з його сином.

Пізніше у цьому ж ресторані Грановський спілкувався з главою окружного суду Києва Павлом Вовком, після чого пересів за інший столик, де його чекав Сергій Тищенко, власник компанії Укройлпродукт, яка купила заарештовані нафтопродукти олігарха Сергія Курченко. Депутат пояснив, що ця зустріч була випадковою і з Тищенко він не підтримує відносини. Тищенко також відмовився коментувати мету зустрічі.

Свою зустріч із одіозним прокурором Сергієм Лисенком Грановський прокоментував так: "На мою думку, він досить досвідчений, талановитий і в широкому сенсі слова сильний прокурор, до послуг якого я іноді вдаюся", - сказав депутат, додавши, що нині Лисенко не є посадовою особою.

Раніше Грановський планував звернутися до суду з проханням заборонити редакції програми розслідувань "Схеми" публікувати дані про його зустрічі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада