Журнал Курченка рекламує сепаратистські листівки

У свіжому випуску журналу «Кореспондент», що належить младоолігарху-втікачу «сім'ї» Януковича Сергію Курченку, розміщено фотокопію сепаратистської агітлистівки «Новоросія»
Depo.Влада
26 вересня 2014 16:29
ФОТО: depo.ua
Журнал Курченка рекламує сепаратистські листівки
Журнал Курченка рекламує сепаратистські листівки

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на №36 журналу «Кореспондент» від 26 вересня.

В одній зі статей номера про бойові будні спецбатальйону «Київ-1» йдеться про «трофеї» українських бійців, серед яких і газета сепаратистів. На фото «Новоросії» можна прочитати про наміри щодо захоплення восьми південно-східних областей України. Текст проілюстровано яскравою мапою, на якій територія України обмежується на Півдні і Сході країни Вінницькою, Кіровоградською, Полтавською та Сумською областями.

Нагадаємо, олігарх Сергій Курченко, що входить до «сім'ї» екс-президента України Віктора Януковича, який зараз переховується від українського правосуддя в Росії, придбав найбільший український медіахолдинг УМХ в 2013 році. Крім «Кореспондента», в холдинг входять Forbes, Vogue, «Теленеделя», i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, «Наше радіо», Europa Plus, «Авторадіо», «Аргументи і Факти», «Комсомольська правда».

Недавно наглядову раду УМХ очолила народний депутат (Партія Регіонів) Олена Бондаренко, яка відкрито підтримує сепаратистів.