Жодного "плану Медведчука" щодо Донбасу не може бути, - Безсмертний

Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний спростував інформацію про так званий "план Медведчука" зі створення в окремих районах Донецької та Луганської областей адміністрацій на чолі з Рінатом Азметовим і Юрієм Бойком
Depo.Влада
14 березня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "Радіо Свобода", передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ми стали заручниками таких гучних назв. Я пам'ятаю "план Мореля", "план Медведчука"... Ніякого "плану Мореля" не було, а тим більше не може бути "плану Медведчука". Невже не видно, що якщо є з одного боку Володимир Путін, а з іншого боку Петро Порошенко, то ні про які "плани" Медведчука і Мореля в принципі не може йти мова", - заявив Безсмертний.

Він підкреслив, що відбувається "нашарування деяких моментів, які в силу певних обставин штучно накладаються один на інший, а потім виносяться на суд громадськості".

"І ми вже говоримо про призначення двох персон. Цій події вже більше півроку. Наступне – сьогоднішні ініціативи двотижневої давності про так зване можливе введення в оточення Захарченка когось з однієї сторони і введення в оточення Жебрівського когось з іншої. Далі згадайте фразу про можливі перехідні адміністрації. Ось вам накладення цих процесів одного на інший", - пояснив він.

"Я вже не кажу про те, що саме "човникове спілкування" пана Медведчука з одним і іншим президентом просто потребує існування подібних легенд", - додав Безсмертний.

Окрім цього, Роман Безсмертний відзначив роль Медведчука в роботі гуманітарної підгрупи по обміну військовополонених, однак, на його думку, це не означає, що в діалозі з президентами України і Росії він обмежується лише цією функцією.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що кандидатури Ахметова і Юрія Бойка розглядають на посади голів окремих районів Донецької та Луганської областей. Так, за даними джерел видання, Віктор Медведчук запропонував президенту України Петру Порошенку план, згідно з яким у ОРДЛО створять адміністрації, а їх головами призначать фігури, які влаштували б і Києв, і Москву.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада