Жебрівський розповів, кого хотів би бачити своїм заступником

Новий глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський хоче бачити своїм першим заступником Євгена Вілінського, який був заступником Жебрівського в антикорупційному управлінні Генпрокуратури
Depo.Влада
15 червня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це новий глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації розповів в інтерв'ю ВВС-Україна, передає depo.ua.

"Я вже подаю на першого заступника Євгена Вілінського, який разом зі мною працював у Житомирській ОДА начальником управління економіки та був моїм заступником в антикорупційному управлінні Генпрокуратури. Що стосується інших - будуть виписані якості і чесноти, які повинна мати людина на тій чи іншій посаді, і, виходячи з цього, відбуватимуться призначення", - розповів Жебрівський.

Він також повідомив, що всі заступники голови ОДА та керівники районних держадміністрацій повинні будуть написати рапорти про звільнення.

"Після перевірки ситуації по районах і по напрямках кожному з них буде дана оцінка. Якщо людина справляється і готова виконувати програму дій, певну переді мною, президентом і самим собою, - він залишиться. Такого, що "всі геть" або "всі залишаються", точно не буде. Ключове питання - ефективність", - пояснив принцип люстрації в Донецькій області Жебрівський.