Жебрівський назвав пріорітетні напрямки роботи для місцевої влади

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський назвав три основні завдання органам місцевої влади регіону
Depo.Влада
18 червня 2015 21:37
ФОТО: depo.ua

Ці завдання губернатор озвучив на останньому брифінгу після своєї поїздки 17 червня в Артемівський район, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Три посилання я зробив для місцевої влади, тобто те, що вони повинні зробити", - сказав Жебрівський, відзначивши, що термін виконання - найближчі півроку.
Він перерахував завдання, які стосуються впровадження законів і порядку на території області, підготовки інфраструктурних проектів на місцях і тісного співробітництва влади з бізнесом.

"Перше - впровадження закону і порядку. До цього підходитимемо суворо, і закон, і порядок на Донеччині будуть. Друге завдання владі - підготовка інфраструктурних проектів. Тому що всі говорять, що води немає, каналізація погана, а коли запитуєш - є проект на відновлення каналізації, оновлення водопостачання - говорять, що ні. Це той інвестиційний ресурс, який повинен в цей військовий час зайти у Донецьку область, - пояснив Жебрівський, - І третє - співробітництво, партнерство з бізнесом. Людина, яка платить податки, має бути шанованою. І на сьогодні не бізнесмен повинен бігати за владою, а влада повною мірою досить швидко має відповідати на запити і потреби бізнесу".

Глава обладміністрації висловив упевненість, що спільними зусиллями ці поставлені завдання органами місцевої влади будуть виконані.

Нагадаємо, що Жебрівський пообіцяв перевірити працівників ОДА на зв'язок з терористами.