Міліцію хочуть змусити писати протоколи за сім хвилин

Пакет внесених до Верховної Ради законопроектів щодо реформування Міністерства внутрішніх справ містить ряд цікавих іновацій

Про це перший заступник міністра внутрішніх сил України Ека Згуладзе розповіла в інтерв'ю одному з національних каналів, передає depo.ua із посиланням на прес-службу МВС.

Однією з таких новацій є система "електронний протокол". Якщо зараз на складання адміністративного протоколу йде 30-40 хвилин, нова система дасть можливість скоротити цей процес до 7-8 хвилин.

Крім того, така система дає змогу ефективно контролювати роботу патрульних нарядів. Кожен вхід до систему фіксуватиметься, також можна буде відстежити результат.

Ека Згуладзе зазначила, що у внесених законопроектах передбачений унікальний український підхід щодо порядку сплати штрафів.

По-перше, сума штрафу обрана найменша. По-друге, у проекті змін прибрано можливість обирати між найменшою та найбільшою сумою штрафу. Це нівелюватиме корупційну складову. По-третє, змінюється підхід до сплати штрафу: сплативши його упродовж перших трьох днів, можна зекономити половину суми.

 

Мітки МВС