Міліцію хочуть змусити писати протоколи за сім хвилин

Пакет внесених до Верховної Ради законопроектів щодо реформування Міністерства внутрішніх справ містить ряд цікавих іновацій
Depo.Влада
16 травня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це перший заступник міністра внутрішніх сил України Ека Згуладзе розповіла в інтерв'ю одному з національних каналів, передає depo.ua із посиланням на прес-службу МВС.

Однією з таких новацій є система "електронний протокол". Якщо зараз на складання адміністративного протоколу йде 30-40 хвилин, нова система дасть можливість скоротити цей процес до 7-8 хвилин.

Крім того, така система дає змогу ефективно контролювати роботу патрульних нарядів. Кожен вхід до систему фіксуватиметься, також можна буде відстежити результат.

Ека Згуладзе зазначила, що у внесених законопроектах передбачений унікальний український підхід щодо порядку сплати штрафів.

По-перше, сума штрафу обрана найменша. По-друге, у проекті змін прибрано можливість обирати між найменшою та найбільшою сумою штрафу. Це нівелюватиме корупційну складову. По-третє, змінюється підхід до сплати штрафу: сплативши його упродовж перших трьох днів, можна зекономити половину суми.

 

Мітки: МВС