Зеленський "розсекретив" свої стосунки з Росією

Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися у президента України, повідомив, що на Росії на нього відкрили кримінальну справу

Про це він заявив у відео, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, інформує Depo.ua.

Він ще раз наголосив, що ані він, ані будь-хто із учасників його колективу, не працює на Росії після того що сталося з Україною.

"Ми туди не їздимо. Я там не виступаю. На мене там навіть відкрита кримінальна справа, оскільки я та наша компанія "Квартал 95" допомагали нашій армії фінансово", - наголосив Зеленський.

Водночас, коментуючи інформацію ЗМІ про його бізнес на Росії, шоумен заявив, що його компанія дійсно має міжнародний бізнес.

"Ми торгуємо з 21 країною закордоном. Із усіма країнами СНД. Це правда. Ми торгуємо інтелектуальними правами. Це - наші формати, наші ідеї, наші сценарії. Гроші ці, і гроші від роялті, від продажу прав, надходять на різні західні компанії. Звідти ці гроші повертаються в Україну. І саме в Україні ці гроші ми витрачаємо на наших працівників, на виробництво нашого контенту. Ми працюємо лише в нашій країні, і будемо працювати лише у нас, в Україні", - підсумував Зеленський.

Нагадаємо, за даними розслідування програми "Схеми" (спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу "UA: Перший"), у шоумена Володимира Зеленського досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році.

Зеленського також порівняли із Коломойським за "відшивання" журналістів, які хотіли з ним поспілкуватися, й потролили у соціальних мережах.

Як відомо, у новорічну ніч Зеленський заявив, що іде в президенти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія