Зе-крематорій, Зе-пиво і Зе-гороскоп: Які товари і послуги українцям готує Зеленський під брендом "Зе"

У Зеленського хочуть офіційно зареєструвати бренд "Зе". Судячи з заявок, під цим брендом планується надавати шлюбні послуги, робити гороскопи, спалювати трупи, розважати людей і дресирувати тварин, а також продавати пиво, капелюхи, ремені і спортивне приладдя.

Зе-крематорій, Зе-пиво і Зе-гороскоп: Як…

Як стало відомо Depo.ua, заявником на реєстрацію бренду "Зе" виступає Зеленський Володимир Олександрович. Це вже навіть встигли підтвердити у "Фейсбуці".

Якщо реєстрація бренду пройде успішно, в Україні з’явиться офіційна торгова марка "Зе" (поки що невідомо, як саме вона буде виглядати в графічному виразі) і під цією торговою маркою буде продаватися ціла низка товарів та послуг. Серед товарів можуть бути, судячи із заявок: головні убори, взуття, ремені і дорожні сумки, іграшки, знаряддя для спорту, вироби з паперу і картону, канцелярське приладдя та навіть пиво і безалкогольні напої.

Також, судячи із заявок, під торгівельною маркою "Зе" можуть в подальшому почати надавати такі послуги як: складання гороскопів, шлюбні і детективні агентства, похоронні контори і крематорії, операції з нерухомістю, забезпечення харчовими продуктами, напоями і тимчасовим житлом, охорона майна і людей, реклама, передаванні радіо- чи телевізійних програм, навчання людей та дресирування тварин.

Як відомо, в бізнесі розрізняються поняття зареєстрованого і не зареєстрованого бренду. Зареєстрований бренд стає торговою маркою (ТМ, trademark) і отримає позначку у вигляді літери R, взятої в кружальце. Правовий захист бренду надається в певному класі, в залежності від природи і призначення товару чи послуги, яка надаватиметься під цим брендом і заявник має обрати цей клас або кілька класів в класифікації МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг (International (Nice) Classification of Goods and Services for the Purposes of the Registration of Marks).

МКТП складається із 45 класів, з яких 1–34-й клас становлять товари, а 35–45-й – послуги. Заявник Зеленський Володимир Олександрович, за інформацією наших джерел, зробив заявки по класам (1) 36, (2) 43, 45, (3) 16, 35,38, 41, (4) 18, 25, 28, 32.

Відповідно до класифікації МКТП, 36 клас це: Страхування; фінансова діяльність; кредитно-грошові операції; операції з нерухомістю. До Класу належать, головним чином, послуги, що їх надають у фінансових та кредитно-грошових справах, і послуги, пов'язані з усіма видами страхових контрактів.

43 клас:  Послуги щодо забезпечування харчовими продуктами і напоями, а також тимчасовим житлом. До Класу належать, здебільшого, послуги, що їх надають особи чи установи, які готують харчі і напої для споживання та забезпечують місцями та харчами в готелях, пансіонатах та інших закладах тимчасового проживання.

45 клас: Правничі послуги; послуги щодо охорони майна та людей; персональні та соціальні послуги стосовно задоволення потреб людини, що їх надає третя сторона, що не належать до інших класів. Зокрема, до Класу належать: послуги, що надаються правниками окремим особам, групам осіб, організаціям та підприємствам. Зокрема до Класу належать послуги досліджування і спостерігання щодо особистої і колективної безпеки; персональні соціальні послуги, такі як соціальне супроводжування, послуги шлюбних агентств та похоронних служб.

16 клас: Папір, картон і вироби з них, що не належать до інших класів; друкована продукція; матеріали для книжкових оправ; фотографії; канцелярські товари; клеї канцелярські і побутові; приладдя для художників; пензлі; друкарські машинки та канцелярське обладдя (крім меблів); навчальні матеріали (крім апаратури); пластмасові матеріали для пакування (що не належать до інших класів); друкарські шрифти; друкарські кліше.

35 клас: Реклама; керування справами; ділове адміністрування; канцелярські роботи.

До Класу належать, послуги розміщування в одному місці, на користь іншим особам, асортименту товарів (крім транспортування), яке дає змогу покупцям зручно оглядати і купувати ці товари; такі послуги можуть надаватися роздрібними магазинами, підприємствами оптової торгівлі, через каталоги посилкової торгівлі або за допомогою електронних засобів, наприклад через веб-сайти або шляхом замовляння товарів за телевізійною рекламою; послуги щодо реєстрування, переписування, складання, збирання та систематизування письмових повідомлень і записів, а також щодо збирання математичних і статистичних даних; послуги рекламних агентств, а також такі послуги як розповсюджування проспектів чи зразків безпосередньо або поштою. До цього Класу можна віднести рекламування інших послуг таких як, наприклад, банківські позики, а також радіорекламу.

38 клас: Зв'язок. До Класу 38 належать, головним чином, послуги, що дають змогу, принаймні, одній людині зв'язатися з іншою людиною за допомогою апаратури. Такі послуги дають змогу: (1) одній людині розмовляти з іншою; (2) передавати повідомлення від одної людини іншій; (3) усно і візуально спілкуватися одній людині з іншою (радіо і телебачення). Зокрема, до Класу належать послуги, що полягають у передаванні радіо- чи телевізійних програм.

41 клас: Освіта, виховування; забезпечування навчання; розваги; влаштовування спортивних і культурних заходів. До Класу  належать, головним чином, послуги, що їх надають окремі особи або установи щодо розвитку розумових здібностей людей та дресирування тварин, а також послуги, призначені розважати людей і влаштовувати їхнє дозвілля.

Зокрема, до Класу належать: послуги щодо всіх форм навчання людей та дресирування тварин; послуги, основною метою яких є влаштовування розваг і відпочинку людей; ознайомлювання людей з творами образотворчого мистецтва та літератури для задоволення навчальних і культурних потреб.

18 клас:  Ремíнь [вичинена шкіра], штучний ремíнь і вироби з них, що не належать до інших класів; шкури тварин; валізи і дорожні сумки; зонти і парасольки; ціпки, тростини; упряж, лимарні [шорно-сідельні] вироби.

25 клас: Одяг, взуття, головні убори.

28 клас:  Ігри та іграшки; гімнастичні та спортивні товари, що не належать до інших класів; ялинкові прикраси, розважальні та гральні апарати, призначені для використовування з зовнішнім екраном дисплея або монітором; рибальські снасті; споряддя для спорту та ігор.

32 клас:  Пиво; мінеральні і газовані води та інші безалкогольні напої; фруктові напої і фруктові соки; сиропи та інші складники для готування напоїв. До Класу  належать, головним чином, безалкогольні напої, а також пиво.

Детальніше про кожну з класифікацій читайте тут 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook