Завтра в Москві на акції будуть кричати про Бузину, Калашникова та фашизм в Україні

Завтра, о 13:00, в Москві так звані російські антифашисти влаштовують акцію пам'яті колишнього народного депутата України, одного з лідерів антимайдану Олега Калашникова і журналіста Олеся Бузини, які були в вбиті, відповідно, 15 і 16 квітня
Depo.Влада
16 квітня 2015 22:10
ФОТО: depo.ua

Акція відбудеться в Леонтіївському провулку, 18, біля посольства України, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Антифашист".

"Не потрібно прапорів і політичної символіки. Приходьте зі свічками, квітами та георгіївськими стрічками... Ми не говоримо про фашизм в Україні. Ми кричимо про це!", - заявили російські націоналісти, поклавши провину за ці убивства на "українських нелюдів".

Як повідомляв depo.ua, у Києві 15 квітня був убитий депутат п'ятого скликання Верховної Ради від "Партії регіонів" Олег Калашников, а відомого журналіста-українофоба Олеся Бузину розстріляли біля його дому сьогодні вдень.

Президент України Петро Порошенко назвав ці вбивства провокаційними і наголосив на важливості швидкого та прозорого їх розслідування.

Радник міністра внутрішніх справ, т.в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк вважає, що Калашникова і Бузину вбили російські спецслужби з метою дестабілізувати ситуацію перед травневими святами.