Аваков: Завтра буде нове клопотання про арешт Бочковського

Прокуратура сьогодні відкликала клопотання про арешт колишнього глави ДСНС Сергія Бочковського, щоб розширити його
Depo.Влада
27 березня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у "Фейсбуці", пеердає depo.ua.

"На сьогоднішньому засіданні у Печерському суді прокуратура відкликала клопотання про арешт для того, щоб розширити його, доповнивши додатковими статтями звинувачення і епізодами за звинуваченням у корупційних діях, хабарництві тощо. Потім, негайно внести до суду розширене клопотання про арешт завтра вранці", - зазначив Аваков.

Також він повідомив, що "провели робочу нараду з генеральним прокурором".

"Ні в Бочковського, ні в Стоецького немає шансів бути звільненими по зняттю звинувачення з боку ГПУ і ГСУ МВС. Докази корупційних дій переконливі", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні суддя Ірина Литвинова задовольнила клопотання прокурора Андрія Шевченка про обрання запобіжного заходу для Сергія Бочковського.

Колишній глава ДСНС має вийти на волю 28 березня, близько 12:00.

Як повідомляв depo.ua,сьогодні Печерський суд прийняв рішення не застосовувати запобіжного заходу стосовно екс-глави ДСНС Сергія Бочковського, тому його доведеться випустити з-під варти через 72 години після затримання - 28 березня близько 12.00.

Повідомлялось, що таким чином суд задовольнила відповідне клопотання прокурора Андрія Шевченка.

Зазначимо, що Бочковському та Стоєцькому інкримінують організацію злочинних схем закупівлі пального у приватних компаній за завищеними цінами.