Заступник Шокіна скаржиться, що його шеф посилив тиск у справі "діамантових прокурорів"

Заступник генерального прокурора Віталій Касько скаржиться на посилення тиску на нього з боку керівництва ГПУ щодо справи "діамантових прокурорів"
Depo.Влада
27 жовтня 2015 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань протидії та запобігання корупції, передає depo.ua.

"Стосовно мене вже третій місяць здійснюються негласні перевірки, до яких підключене як Головне слідче управління ГПУ, так і УВБ, які здійснюються за ініціативою генпрокурора Віктора Шокіна. Перевіряють будь-що", - заявив Касько.

За його словами, після того, як з`явились нові факти протиправної діяльності "діамантових прокурорів", зокрема, Корнійця, планувалось оголосити їм підозри. "Однак після цього тиск посилився. Після того, як зранку 7 жовтня вийшло моє інтерв`ю "Укрінформу" про тиск у справі "діамантових прокурорів", того ж дня я отримав лист від начальника управління безпеки Дзюми надати письмове пояснення за зверненням народних депутатів. Через  кілька дній той самий Дзюма вже вимагав від мене письмове пояснення повторно. 16 жовтня генпрокурор особисто вимагав від мене письмового пояснення", - розповів Касько.

Крім того, за його словами, ГПУ здійснює постійний тиск на суддів як Печерського , так і Апеляційного суду Києві у зазначеній справі.

"Висновок я можу зробити лише один - керівництво ГПУ не зупиняється ні перед чим, щоб залякати слідчих і прокурорів генеральної інспекції, які не до вподоби ГПУ", - резюмував Касько.

Нагадаємо, раніше Касько заявляв, що проти працівників заступників генпрокурора та слідчих, які займалися справою "діамантових прокурорів", посилився тиск.

 Зазначимо, що 6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.