Заступник Омеляна став держсекретарем Мінінфраструктури

Заступник міністра інфраструктури – керівник апарату Євген Капінус обраний держсекретарем відомства
Depo.Влада
22 грудня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалила Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби, передає Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Капінус є співзасновником благодійної організації "Центр реформ". Його дружина була помічницею Ксенії Ляпіної і тепер співзасновник інвестиційно-консалтингового центру "Кен".

Також конкурсна комісія повинна була обрати резервного кандидата, який протягом 1 року мав би право бути призначеним держсекретарем, якби Капінус відмовився від посади або стався б форс-мажор.

У той же час другий кандидат, який пройшов у фінал конкурсу (керівник патронатної служби Мінфіну Денис Улютін), не набрав достатньої кількості балів, щоб стати резервним кандидатом.

Нагадаємо, що Верховна Рада запровадила інститут держсекретарів.  Кабінет Міністрів оголошував конкурси на держсекретарів 18 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря і 4 заступників держсекретарів.

До призначення держсекретарів їхні повноваження виконують заступники міністрів – керівники апаратів, але не довше ніж до 1 січня 2017 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада