Захист не може зустрітися із Савченко і боїться, що її накачають медикаментами

Захист української льотчиці Надії Савченко не має можливості до п'ятниці зустрітися зі своєю клієнткою в московському інституті Сербського, куди її доставили для проведення психіатричної експертизи. До того часу на українку можуть вплинути за допомогою медикаментів
Depo.Влада
14 жовтня 2014 14:31
ФОТО: depo.ua
Захист не може зустрітися із Савченко і боїться, що її накачають медикаментами
Захист не може зустрітися із Савченко і боїться, що її накачають медикаментами

Про це у своєму мікроблозі Twitter написав адвокат Савченко Микола Полозов, передає ДеПо.

«Історія радянської каральної психіатрії дозволяє нам підозрювати, що стосовно Савченко може бути застосовано медичний вплив до п'ятниці. Експертиза в стаціонарі триває місяць і ще може двічі продовжуватися, тобто всього до 3 місяців. Розрахунок слідства очевидний», - написав він.

Полозов відзначає, що зустрічі з підзахисною можливі тільки по п'ятницях і лише протягом 3-4 годин, а це порушення п. 9 год. 4 ст. 47 Кримінального кодексу Російської Федерації.

Нагадаємо, що вчора Басманний суд Москви переніс розгляд апеляції Савченко про призначення їй психіатричної експертизи на 11 листопада 2014 року.

Як відомо, 27 серпня Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня і постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею будь-які тести або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу. Про це у своєму мікроблозі Twitter написав адвокат Савченко Микола Полозов, передає ДеПо.

Довідка. 31-річна штурман Савченко після місяця боїв у складі добровольчого батальйону «Айдар» потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім, як стверджує українська влада, вона була незаконно доставлена ​​в Росію. У Слідчому комітеті РФ звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВДТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина на Сході України. Наприкінці вересня Савченко була етапована до Москви, де вона й утримується в СІЗО.