Запорізькі депутати поскаржилися в Київ на Ляшка та облпрокурора

Депутати Запорізької міської ради звернулися до Генерального прокурора, Президента України, Верховної Ради України із засудженням дій народних депутатів України, а також дій прокурора області Олександра Шацького
Depo.Влада
10 грудня 2014 18:24
ФОТО: depo.ua
Запорізькі депутати поскаржилися в Київ на Ляшка та облпрокурора
Запорізькі депутати поскаржилися в Київ на Ляшка та облпрокурора

Про це заявив сьогодні глава Запорізької міської ради Олександр Сін, передає ДеПо з посиланням на прес-службу міськради.

«Сьогодні депутати прийняли звернення до Генерального прокурора, Президента України, Верховної Ради України, в якому засудили дії народних депутатів України, дії прокурора області Олександра Шацького, які нами оцінені, як грубе втручання в роботу Запорізької міської ради і спробу силового примусу до зміщення влади міського голови і секретаря міської ради. Депутати у своєму зверненні звернулися з проханням дати оцінку діям народних депутатів, а Генерального прокурора - розглянути питання перебування на своїй посаді прокурора області Шацького А.Л.», - додав Сін.

Також мер підтвердив, що він і секретар міськради Роман Таран продовжують виконувати свої обов'язки. Про це заявив мер Запоріжжя за підсумками позачергової сесії, передає УНН з посиланням на прес-службу Запорізької міськради.

Нагадаємо, що сьогодні під будівлею міськради Запоріжжя відбувся мітинг за відставку мера Сіна. Пізніше прибув народний депутат Олег Ляшко у супроводі ще п'ятьох нардепів. Сін погодився пустити в сесійний зал мітингувальників.

Також сьогодні мер Запоріжжя Олександр Сін під тиском написав заяву про відставку. Однак депутати міськради не стали голосувати за відставку Сіна.

Як повідомляв ДеПо, 8 грудня, міський голова Запоріжжя Олександр Сін звернувся до СБУ та МВС з проханням перевірити інформацію про підготовку захоплення адміністративної будівлі міськради і мерії післязавтра, 10 грудня.