Закарпаття. Ніхто нічого не буде змінювати

Військові дії на Закарпатті - це війна двох кланів, двох народних депутатів, які томиряться то знову сваряться. І так багато років поспіль
Depo.Влада
12 липня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
Закарпаття. Ніхто нічого не буде змінювати
Закарпаття. Ніхто нічого не буде змінювати

Пересічний закарпатець не розуміє, чого в Києві знялася така буча з приводу воєнних дій під Мукачевим. Закарпатець знає, що це нормальні розборки між людьми, яких пов'язують з кланами Ланьо і Балогами. Більше того, на Закарпатті всі знають, щр такі розборки (просто меншого масштабу) відбуваються завжди і їх причина - контрабанда. 

Закарпатець також знає, що ніяких висновків з цієї ситуації не буде зроблено. Чому? Та тому, що офіційно всі скажуть, що це війна двох бандформувань, одне з який чомусь називається Правий сектор, який тут кришує один з депутатів, а інше не має жодної назви.

Що буде завтра? Правий сектор розповість, що боровся з контрабандистами (яких кришує інший депутат). Знімуть якогось підполковника, трохи потасують міліцію і затримають кількох бандюків (не посадять, а затримають). Все це буде приперчено риторикою про боротьбу з проклятим минулим від Януковича з однієї сторони і війною з локальною олігархією з іншої сторони.

Як результат - всі залишаться на своїх місцях. Ніхто місцевий статус-кво порушувати не буде, бо треба робити вибори, а їх результат залежить від місцевого олігарха Б.
Єдине, що справді відбудеться, так це те, що на найвищому рівні всім високим фігурантам справи погрозять пальчиком і скажуть: Більше так не робіть.

І останнє. Якщо хтось думає, що сьогодні носії не носять контрабандні товари через ввірену їм ділянку кордорну - той глибоко помиляється.