Захист Савченко вимагає негайної передачі результатів її аналізів

Захист української льотчиці, народного депутата Надії Савченко вимагає від ФСВП результатів її аналізів і обстежень
Depo.Влада
12 квітня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua

Про це написав адвокат Савченко Микола Полозов у "Фейсбуці", предає depo.ua.

"Ми вимагаємо від органів ФСВП негайної передачі результатів аналізів і проведених обстежень Надії Савченко її рідним, або адвокатам для отримання експертного висновку про стан її здоров'я", - написав він.

Полозов нагадав, що консиліум відомчих лікарів ФСВП відрапортував, що стан здоров'я Савченко задовільний і в госпіталізації вона не потребує.

"Цій лукавій заяві є пояснення. Після жахливого п'ятничного аналізу крові, рівень в'язкості якої в чотири рази перевищував норму, у ФСВП схаменулися. Терміново відрядили лікарів і устаткування з Москви, умовили Надію на внутрішньовенне вливання глюкози і хлориду натрію в вени", - зазначив адвокат.

За словами Полозова, подібний захід діє короткочасно.

"…хочу нагадати, що Савченко вже сьомий день на сухому голодуванні і внутрішньовенні вливання хоч і розріджують кров, не даючи утворенню тромбів, вони не компенсують втрати організму. Особливо небезпечним є припинення подібних процедур без виходу з голодування. Виникає ефект "рикошету", стан здоров'я може відразу погіршитися, ніж було до того", - зазначає адвокат.

Полозов також підкреслює, що вся інформація про здоров'я Савченко відома тільки зі слів ФСВП. Ніяких документів, результатів аналізів, обстежень на руки Надії не дають, не видають їх рідним Савченко, її адвокатам, консулам України.

"Тобто ми повинні приймати на віру заяви влади держави, яка викрала Надію Савченко з її країни, знущаються над нею майже два роки, не визнає стосовно неї імунітету, міжнародних норм, засудила її в фарсовому квазісудовому процесі на 22 роки на основі припущень і здогадок, держави, глава якої глумливо потішається, обговорюючи умови обміну заручників", - вказує адвокат.

Виходячи з цього, захист вимагає медичного обстеження Савченко незалежною комісією медиків з України або з Німеччини, а також негайної передачі результатів аналізів і обстежень Савченко її рідним, або адвокатам.

Консилиум ведомственных врачей ФСИН под руководством чиновницы ФСИН Ларионовой И.И. отрапортовал, что здоровье Надежды С...

Опубліковано Николай Полозов 12 квітня 2016 р.

Нагадаємо, що  22 березня Донецький суд Ростовської області визнав Савченко винною у вбивстві російських жуналістів  і незаконному перетині російсько-українського кордону та присудив їй покарання у вигляді 22 років позбавлення волі. Водночас півтора року перебування в російському СІЗО враховано до цього терміну. Російська феміда визнала лише, що українка не підсудна за звинуваченням про обстріл мирних мешканців Луганщини

З 6 квітня Савченко оголосила сухе голодуванняУ понеділок, на шостий день сухого голодування, до української полонянки нарешті пустили російських, але не тюремних лікарів. Це обстеження захист українки вважає шансом на те, що до керівництва Росії дійде інформація про реальне самопочуття Савченко.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада