Захист Онищенка збирається оскаржити рішення Ради

Адвокати народного депутата Олександра Онищенка мають намір оскаржити сьогоднішнє рішення Верховної Ради про зняття недоторканності й арешт підзахисного
Depo.Влада
5 липня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила адвокат Онищенка Ольга Просянюк, пише depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Ми вважаємо постанову Верховної Ради незаконною та будемо оскаржувати її в суді", – заявила вона.

"Регламент Ради передбачає, що щодо кожного запобіжного заходу мало бути внесене окреме подання, чого зроблено не було, а відтак це є самостійною підставою для оскарження постанови", – пояснила Просянюк.

Вона також вважає, що докази, які були представлені у поданні ГПУ, не відповідають дійсності, зокрема протоколи допитів, "в яких свідки вказували зовсім інші обставини". "Ми про це знаємо, бо ці матеріали подавалися до суду і ми бачили ті протоколи", - сказала адвокат. - На сьогодні у Раді жодних доказів надано не було. Незрозуміло, навіщо існує регламентний комітет, думка якого, як виявляється, для ВР не є обов'язковою".

Крім того, Просянюк запевнила, що не знає, де точно перебуває Онищенко. "За інформацією, якою я володію, Онищенко є членом олімпійської збірної з кінного спорту, яка проводить тренування в Австрії і Угорщині, тому є підстави вважати, що він (перебуває) там і готується до Олімпійських ігор", – сказала вона.

На уточнююче запитання, чи відомо їй, коли саме Онищенко має повернутися в Україну, адвокат відповіла: "Мені не відомо, коли він має повернутися, і поки я не мала можливості з ним зв'язатись, бо перебуваю на обшуку в офісі мого колеги адвоката Андрія Циганкова".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканості та арешт Олександра Онищенка, якого підозрюють у газових махінаціях.

Сам Онищенко у Раду не з`явився, пояснивши своє рішення тим, що "його підставили та кинули".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада