Захисники Януковича вимагатимуть очної ставки з Порошенком

Захист екс-президента Віктора Януковича має намір вимагати проведення очної ставки з президентом України Петром Порошенком
Depo.Влада
19 листопада 2016 19:58
ФОТО: depo.ua

Про це у прямому в ефірі "112 каналу" заявив адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк, передає Depo.ua

"Свідчення, тим більше ті, які надано Петром Порошенком (на допиті в ГПУ, - ред.), вони є важливими для даної справи. Виникає питання до ГПУ і до самого пана Порошенка: чому цих свідчень не було надано слідству раніше? Я нагадаю, що ще у серпні, після того як Луценком було оголошено про бажання допитати цих осіб, захист звернувся з клопотанням щодо забезпечення участі захисту під час цього допиту. Така процедура може відбуватися і може бути проведена слідчими. Крім того, ми просили провести одночасний допит Порошенка і Януковича. Одна із причин, з якої ГПУ відмовила нам в її проведенні, було те, що осіб не було допитано, в тому числі й пана Порошенка. Тепер немає ніяких перешкод після цього допиту для проведення очної ставки", - повідомив Сердюк.

Нагадаємо, допит екс-президента України Віктора Януковича у режимі відеоконференції у якості свідка у "справі Майдану" може відбутися 25 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада