Заборона Меджлісу - це порушення прав і свобод людини, – БПП

Партія "Блок Петра Порошенка" Солідарність" вважає рішення Верховного суду Росії про заборону Меджлісу кримсько-татарського народу порушенням прав і свобод людини
Depo.Влада
29 вересня 2016 22:39
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в заяві партії, передає depo.ua з посиланням на прес-службу БПП. 

"Рішення, яке спрямоване проти представницького органу корінного народу Криму, є переслідуванням за все кримсько-татарського народу і свідчить про те, що в Російській Федерації всечастіше застосовуються практики, властиві нацизму", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що особливо цинічним є прийняття рішення Верховного суду Росії саме 29 вересня - День пам'яті жертв Бабиного Яру. 

"Партія "БПП "Солідарність" буде використовувати всі міжнародні можливості та інструменти для посилення консолідованого тиску на Росію, яка, окупувавши Кримський півострів, нав'язує його мешканцям режим, в основі якого - національна дискримінація і зневага до прав і свобод людини ", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, 26 квітня так званий Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу на території Росії і на території захопленого нею півострова Крим.

Сьогодні Верховний суд Росії відхилив апеляційну скаргу у справі "Про заборону Меджлісу", тим самим заборонивши його діяльність на території Росії і в окупованому Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада