ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За вказівкою Кремля в "ДНР" готові репресувати адептів "русского мира"

Російські куратори заборонили публічно відзначати в так званій "Донецькій народній республіці" офіційне у федерації свято – День російської єдності
Depo.Влада
4 листопада 2015 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Facebook-сторінку "Оборони Маріуполя".

"Як повідомляють жителі окупованого Донецька, серед представників проросійських окупаційних структур відзначається збільшення конфліктів і панічних настроїв, пов'язаних з поширенням думки про швидке повернення столиці Донбасу під юрисдикцію України. Однією з ознак швидкого втечі "русского мира" з захопленої території донеччани вважають ситуацію зі святкуванням Дня російської єдності", - зазначили в "Обороні Маріуполя".

Там додали, що сьогодні активісти маргінальних організацій Донецька "Російсько-Український союз", "Союз народжених революцією" вирішили організувати мітинг у центрі міста на честь Дня російської єдності.

"З метою додання своєму заходу офіційного статусу проросійські активісти звернулися в так звану "народну раду ДНР". Однак, російські куратори категорично заборонили публічно відзначати це свято і дали вказівку "депутатам ДНР" негайно повідомити про підготовлювані заході в МДБ ДНР", - зазначили в "Оборони Маріуполя".

Більше новин Донбасу читайте на Донбас.Depo