За українським бізнесом наглядатиме іноземець

Протягом двох тижнів уряд прийме рішення про створення інституту бізнес-омбудсмена, який очолить іноземець
Depo.Влада
10 листопада 2014 17:04
ФОТО: depo.ua
За українським бізнесом наглядатиме іноземець
За українським бізнесом наглядатиме іноземець

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Уряд України разом з Європейським банком реконструкції та розвитку підписав антикорупційну ініціативу, відповідно до якої в Україні впроваджується посада бізнес-омбудсмена. Це особа, яка не буде громадянином України», - уточнив він.

За словами міністра, зараз ЄБРР, Кабмін і представники бізнес-асоціацій, які працюють в Україні, спільно проводять конкурс і шукають людей на цю посаду.

«Я думаю, в найближчий тиждень-два буде фінальне рішення... Я, на жаль, не можу зараз назвати вам прізвищ... але мені було дуже приємно читати ці прізвища. Я думаю, ми будемо позитивно здивовані», - сказав Семерак.

Він зазначив, що в повноваженнях бізнес-омбудсмена буде розгляд скарг представників українського та зарубіжного бізнесу на предмет можливих корупційних тисків, можливих рейдерських захоплень.

Як повідомляв ДеПо, в жовтні були прийняті парламентом і підписані президентом України найважливіші антикорупційні закони. Зокрема, передбачається створення Національного антикорупційного бюро, яке буде перевіряти діяльність вищих посадових осіб.