За що побили Дурнєва в Чернігові

Дурнєв забув, що прийшов на прес-конференцію до колег по цеху
Depo.Влада
21 липня 2015 19:00
ФОТО: depo.ua
За що побили Дурнєва в Чернігові
За що побили Дурнєва в Чернігові

Ху із Дурнєв? Офіційно він себе позиціонує як журналіст. Насправді - чистесенький провокатор. Хлопчина родом з Маріуполя швидко пішов вгору, коли опинився в команді у Володимира Петрова - головного ідеолога політичних тролінгів, який давно і успішно працював на "регіоналів" та різноманітні кремлівські проекти. До цієї команди також входить Олександр Барабошко, який ще донедавна працював в Міністерстві інформації. Що робила ця людина з таким реноме у нинішньому Кабміні, чесно кажучи, не зовсім зрозуміло. В будь-якому разі, саме це тріо Петров-Дурнєв-Барабошко протягом останніх років активно займалася виконанням різноманітних брудних політичних замовлень.

Найбільш відомою є історія з морквою та Яценюком. У липні 2013 року під час мітингу Дурнєв на камеру підійшов до тодішнього лідера опозиції. "Арсеній Петрович візьміть морквину, як символ президентської влади", - сказав він. Яценюк по інерції морквину взяв, але відреагував на таку поведінку журналіста неприхильно. Нахилившись до Дурнєву, він прошепотів йому на вухо: "Дивись, щоб я тобі її в ж ... не засунув". Власне, схоже, тепер таки засунули. Щоправда, якщо вірити Ігорю Мосійчуку - не моркву, а страпон.

Як і будь-який провокатор, Дурнєв неодноразово наражався на усілякі неприємності, які сам і створював. Так, у 2013 році після візиту до Дніпродзержинську йому довелося нанести незапланований візит до стоматолога - кілька зубів було зламано, а обличчя побите. Але це його не зупиняло. І зрозуміло чому: в тому ж році "звичайний" журналіст успішно купив собі квартиру на Оболоні.

Ще однією спеціалізацією Дурнєва (за яку, вочевидь, теж платять непогано) є висунення кандидатом у депутати для того, щоб безперешкодно займатися чорнухою. Улюбленим місцем для різноманітних провокацій протягом довгого часу була Одеса. Зокрема, на минулих парламентських виборах він балотувався на окрузі №135, де йшов Сергій Ківалов, і проти конкурентів якого й працювала команда Дурнєва.

Тепер ця команда переселилася у Чернігів. Дурнів балотувався на цих виборах і прийнявся "розважатися": зокрема, привіз у місто дві тони моркви, яку роздали міським жителям. Потім, вочевидь, вирішили потролити "радикалів". Під час прес-конференції Олега Ляшка сталася епічна бійка за участі народних депутатів Ігоря Мосійчука та Андрія Лозового. В результаті, Дурнєва та Барабоку стусанами "попросили" вийти. Останньому ще й на додачу вибили зуба.

Розповідь одного з учасників конфлікту Ігоря Мосійчука показує всю глибину глибин обох сторін. "Сьогодні відбулася прес-конференція, на якій лідер партії Олег Ляшко пояснив позицію партії, чому ми зняли нашого кандидата...На цю прес-конференцію приперся Олексій Дурнєв. Перед прес-конференцією, він особисто мені показував член, витягував зі штанів, вибачаюсь. Приніс туди страпони, вазелін і готував провокацію, а він відомий спеціаліст по провокаціях. Коли це відбувалось, туди зайшла група хлопців-чернігівчан, які воювали в АТО, які були учасниками Революції гідності, і просто зробили дві речі: а) винесли Дурнєва, б) засунули йому страпон, перед тим намазавши вазеліном, туди, куди їх засовують таким подонкам, як він", - розповів подробиці інциденту Мосійчук.

Те, що "радикали" - нарвані, це не секрет. Але враховуючи той факт, що реноме Дурнєва і його команди всім добре відоме, особливого жалю постраждалі не викликають. Може в наступний раз хоча б подумають перед тим як влаштовувати наступну провокацію. Якщо інстинкт самозбереження ще повністю не атрофувався...