За два роки до ЗСУ на службу за контрактом прийшли 130 тисяч людей

Президент Петро Порошенко повідомив, що впродовж 2016-2018 років до Збройних сил України (ЗСУ) на службу за контрактом прийшли 130 тисяч людей

Про це він заявив під час зустрічі з військовими та керівництвом Національної гвардії в Об'єднаному операційному центрі на Хмельниччині, передає Depo.ua.

"Впродовж 2016-2018 років до Збройних сил на службу за контрактом прийшли, зрозумійте цю цифру, 130 тисяч осіб. За два роки. Хто вони є? Добровольці. Вони прийшли не за мобілізацією. Вони добровільно пішли захищати Батьківщину", – сказав Порошенко.

Він зауважив, що "частина цих людей дуже якісно служить".

"Але частина – збирається звільнитися. Чому? Комплекс факторів. Від незадоволення грошовою винагородою, соціальним пакетом, до некоректного ставлення з боку деяких командирів, неповаги до особистості солдата. І одне із наших ключових завдань – змінити ставлення до людини в армії", – наголосив президент.

"Сьогодні, завдяки спільним зусиллям, ми маємо зовсім іншого за якістю підготовки воїна. Це – навчений, забезпечений, із твердою вірою в перемогу, наш український військовослужбовець. Значною мірою цьому сприяв курс на професіоналізацію українського війська", – підсумував Порошенко.

Нагадаємо, начальник Генштабу Збройних сил Віктор Муженко повідомив, що для української армії у 2019 році необхідне фінансування на рівні щонайменше 112 млрд гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна