З'явилося відео, як до НАБУ увірвалися провокатори

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оприлюднило відео, як невідомі люди, частина з яких назвали себе "ветеранами АТО", увірвалися до будівлі відомства та влаштували безлади

Відео поширили на Youtube-сторінці Бюро, передає Depo.ua.

"Спочатку вони зайшли до громадської приймальні з метою передати звернення. У приміщенні приймальні вони зіпсували камеру відеоспостереження, виламали двері та металеву ролету, якими дане приміщення відділено від режимної території, та увірвалися в хол НАБУ", – пояснили в НАБУ.

Невідомі вимагали, щоб до них вийшов директор НАБУ Артем Ситник, якому вони хотіли віддати своє звернення.

У Бюро стверджують, що представники поліції, які перебували поруч, жодним чином не заважали їхнім діям.

Водночас у поліції пояснюють, що правоохоронці вчасно припинили порушення.

"Група осіб зайшла в приміщення намагалася вчинити хуліганські дії. Після чого на місце викликали наряд поліції, який оперативно спрацював і вивів їх назовні. Подія належним чином зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Солом'янського управління поліції", - розповів речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію дій цієї групи осіб.

Нагадаємо, до будівлі НАБУ увірвалися невідомі та влаштували безлади.

Водночас біля будівлі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) зібралися протестувальники, одні з яких вимагали відставки керівника відомства Назара Холодницького, а інші – вимагали його роботи.

До САП прийшов також Ілля Ківа, який називає себе головою Соціалістичної партії, з "однодумцями" та заявив, що НАБУ стало ручною структурою адміністрації президента.

Ще одну групу людей організував Всеволод Філімоненко, який називає себе журналістом. Він привів до САП провокаторів, які спричинили суперечки між першими двома групами.

Акції переросли в сутички. Провокатори з боку Ківи облили зеленкою та закидали тортами керівника ЦПК Віталія Шабуніна, якого потім забрали до лікарні.

У САП засудили побиття протестувальників під НАБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАБУ