З посади у Жданова звільняється заступник-тимошенківець

Після виключення з партії "Батьківщина" міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, який відмовився полишити посаду в уряді, з посади звільниться один з його заступників
Depo.Влада
17 лютого 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі журналістам розповіла голова фракції "Батьківщини" у парламенті Юлія Тимошенко, передає depo.ua.

"Ми дійсно звернулися до міністра молоді і спорту Жданова з вимого від фракції написати заяву про звільнення і покинути уряд, тому що делегований "Батьківщиною" міністр не може бути в кланово-політичній змову. Може сказати, що один з заступників міністра, який також представляє молодіжне крило партії "Батьківщина", написав заяву на вихід, і він вийде і не буде там", - сказала Тимошенко.

"Але Ігор Жданов прийняв для себе інше рішення – він залишиться в складі уряду. Це означає, що партія "Батьківщина" не відповідає за діяльність цього міністра", - додала лідер "Батьківщини". 

Нагадаємо, що раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила, що політсила відкликає єдиного делегованого нею члена уряду - міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. Однак  Жданов вирішив залишитись на своїй посаді. Згодом стало відомо, що Жданова виключили з партії "Батьківщина"

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада