Южаніна розповіла, чому закони Тимошенко про деофшоризацію не можна голосувати

Проекти законів щодо деофшоризації, запропоновані фракцією "Батьківщина" і її лідером Юлією Тимошенко, не можуть бути внесені на розгляд Верховної Ради відразу, бо не пройшли обговорення в експертному середовищі
Depo.Влада
25 квітня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає depo.ua.

"Було шоу на комітеті. Рекомендації про включення в порядок денний можуть бути лише в тому разі, якщо законопроект розглянутий в робочій групі. Ніхто з членів Комітету не встиг ознайомитися з ними. Вони тільки з’явилися на сайті ВРУ за одну добу", - сказала вона.

Южаніна вважає, що Тимошенко хотіла протягнути на голосування законопроекти без оцінки і обговорення в експертному середовищі. І назвала ці документи "набором норм".

Вона додала, що сьогодні просто зараз має розпочати засідання перша робоча група щодо законопроектів про деофшоризацію.

Нагадаємо, що "Батьківщина", за словами Тимошенко, розробила "два законопроекти про повну деофшоризацію нашої держави,  які викорінять офшори з нашої країни до ядра Землі".  Але такої аргументації виявилося замало, щоб минулого тижня профільний комітет  рекомендував їх для розгляду в сесійній залі. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад