Євродепутатка шокована, що Росія підтримує псевдовиборів на Донбасі

Підтримка Росією так званих виборів в ОРДЛО, запланованих на 11 листопада, є очевидним порушенням Мінських угод та рухом до ескалації напруги

Таку думку висловила депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс, передає Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Російська підтримка цих регіональних "виборів" демонструє, що Росія не зацікавлена у виконанні Мінських угод. Це очевидне порушення Мінських угод. Це навіть більш шокує з огляду на те, що лише щойно парламент України після дуже багатьох важких внутрішніх дебатів в самій Україні прийняв рішення щодо закону про статус окупованих територій. Тож я вважаю, що міжнародна спільнота має дійсно здійснювати більше тиску на Росію і за жодних умов не приймати ці місцеві "вибори", - підкреслила Гармс.

Вона зазначила, що так звані вибори на окупованих територіях спрямовані на те, щоб поглибити розподіл в регіоні Донбасу.

"Окупація сама по собі є запереченням будь-яких чесних та справедливих виборів. Тож вибори в умовах окупації, що більше – в умовах військової окупації, - такі вибори ніколи не будуть визнані як вільні та справедливі міжнародною спільнотою", - наголосила Гармс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна