Яценюк розповів про таємні домовленості Януковича та Путіна

Екс-прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що план розгону Майдану з'явився у Віктора Януковича після розмови з президентом Росії Володимиром Путіним у Сочі
Depo.Влада
13 жовтня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам після допиту в Генпрокуратурі, передає Depo.ua.

"Сьогодні в ГПУ він свідчив про події на Майдані фактично з 18-го числа. Але з 18-го по 21 це було вже завершення, наслідки. А на попередніх допитах (допит 11 жовтня - Ред.) мова була про причини", - розповів Яценюк.

"Це були зустрічі, це була інформація, в тому числі, і від силовиків, які перебували на той час у Службі безпеки і МВС, але нам все розповідали. Тобто це були конкретні дії і події, в тому числі і як діяв Янукович, як діяв міністр внутрішніх справ", - розповів політик.

За його даними, за два тижні перед розгоном Майдану в Сочі відбулася зустріч Януковича з Путіним. "Поведінка режиму Януковича різко змінилась після візиту Януковича до Сочі та розмови з Путіним. За два тижні перед кривавим розгоном Майдану міністр внутрішніх справ Захарченко та голова СБУ Якименко отримали вказівки по кривавому розону Майдану і по розстрілах. Планували це  за участю російських силовиків, вони були присутні на відповідній нараді, адже в Україні не було фахівців з таких кривавих операцій, вони були лише на Росії. Зараз розлідується, хто міг дати вказівку, хто готував план розгону", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, це вже третій візит Арсенія Януковича до Генпрокуратури. Політика допитують у справі про розгін Майдану та узурпацію влади віктором Януковичем.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада