Яценюк пропонував "купити" "Гобліна" ще до анексії Криму

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк ще на початку російської агресії у Криму пропонував українській владі прямі переговори з самопроголошеною владою Криму
Depo.Влада
22 лютого 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у стенограмі засідання РНБО від 28 лютого, яку виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, передає depo.ua.

"Якщо б у нас був варіант політичного рішення, Олександре Валентиновичу (Турчинов, на той час в.о. обов’язків президента України, - ред.), то видається, що правильне політичне рішення було б: розпочати переговори з тими, хто представляє сьогодні незаконно обрану владу Криму з метою політичної стабілізації через прийняття Верховною Радою нового Закону України "Про Конституцію Автономної Республіки Крим", який би передбачав формування самостійної системи фінансів, я її назвав би умовно самостійною, наприклад, залишення в розпорядженні бюджету Автономії податку на додану вартість, відрахування частини акцизного збору і вирішення так званих мовних національно-культурних і етнічних питань", – пропонував Яценюк.

Водночас він розмів, що цей сценарій Російська Федерація зупинить, бо не зацікавлена в мирному розв’язанні конфлікту.

На засіданні комітету з національної безпеки і оборони Верховної Ради сьогодні оприлюднили стенограму засідання РНБОУ дв...

Опубліковано Ігором Мосійчуком 22 лютого 2016 р.

Нагадаємо, що станом на 28 лютого  2014 року в Криму вже діяв самопроголошений прем'єр Сергій Аксьонов, а парламентом автономії керував Володимир Константинов. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада