Яценюк доручив розслідувати підписання контракту з РФ по електроенергії

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив за 10 днів розслідувати обставини підписання державним підприємством «Укрінтеренерго» і російською компанією «Інтер РАО» контрактів по електроенергії
Depo.Влада
21 січня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Яценюк доручив розслідувати підписання контракту з РФ по електроенергії
Яценюк доручив розслідувати підписання контракту з РФ по електроенергії

Про це він заявив під час засідання уряду, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

«Я даю доручення розпочати службове розслідування щодо чиновників міністерства оборони та керівництва державних компаній з підписання контрактів з Російською Федерацією щодо поставки електроенергії з РФ і поставки електроенергії в АР Крим», - сказав Яценюк.

«Я вимагаю під час проведення розслідування встановити, хто узгодив умови контрактів, чому в контракті місце розгляду суперечок місто Москва і доповісти уряду протягом 10 днів. Після того, я проінформую парламент і народ України», - сказав він.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року ДП «Укрінтеренерго» та «Інтер РАО» підписали контракт на постачання електроенергії з Росії. Контракт набрав чинності з 30 грудня 2014 року. У контракті Крим позначений як «Кримський федеральний округ Російської Федерації».

Адміністрація президента України взялася вивчати ситуацію за контрактом, який раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав таким, який не відповідає інтересам держави.

Глава уряду дав доручення міністру палива та енергетики Володимиру Демчишину пояснити, чому підконтрольне відомству підприємство підписало документ, який визнає Крим частиною Росії.