Яценюк подякував Яресько, що вона "прикривала йому спину" під час переговорів у США

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк подякував міністру фінансів Наталії Яресько, яка під час переговорів у США "професійно та відповідально" "прикривала йому спису"
Depo.Влада
12 червня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це Яценюк сказав сьогодні на брифінгу, передає depo.ua.

"Наталко, я тобі хочу подякувати за те, як ми з тобою провели переговори у США. Це один з перших прикладів в моєму політичному житті, коли я  відчував, що тобі прикривають спину професійно, підготовлено і відповідально. І я хотів би, щоб кожен міністр так само переживав за долю країни і робив шмат роботи, який делегований народом України", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, у ході робочого візиту до Вашингтона, який завершився 11 червня, Яценюк та Яресько провели 30 зустрічей за 48 годин. Глава уряду назвав безпрецедентним рівень підтримки України, виражений в ході зустрічей керівництвом Сполучених Штатів.

У Вашингтоні глава уряду зустрівся з віце-президентом США Джо Байденом, директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, міністром енергетики США Ернестом Моніза, міністром фінансів США Джейкобом Лью, міністром торгівлі США Пенні Прітцкер.

Відбулися також зустрічі з лідерами американського Конгресу, серед яких спікер Палати представників Конгресу США Джон Бейнер, представники Демократичної і Республіканської партій.