Яценюк підняв руку і відкрив рота на Москаля і Саакашвілі

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк проведе виїздне засідання з главами ОДА Східного та Південного регіону у Харкові щодо ситуації з оформленням субсидій українцям
Depo.Влада
29 липня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання уряду, передає кореспондент depo.ua.

"Я хочу провести засідання у Харкові з главами ОДА Східного та Південного регіону з питання оформлення субсидій. Я прошу Секретеріат підготувати робочу поїздку до Харкова та запросити керівників областей не на нараду вже прийшов час причухана давати", - зазначив Яценюк.

"Я пропоную протокольне рішення Кабміну про персональну відповідальність голів Одеської, Чернівецької, Харківської, Закарпатської областей за соціальне забезпечення громадян країни та оформлення субсидій. Це є пряма відповідальність влади. Коли більше половини громадян не отримали субсидії, зате вони отримують платіжки. І їм по цих платівжках платить, тому що місцева влада не виконала свою функцію", - заявив глава уряду.

За даними Мінсоцполітики, план по оформленню субсидій, зокрема, Одеська область виконала на 43%, Харківська - на 48%, Чернівецька - на 53%, Закарпатська - на 54%, Луганська - на 35%, Донецька - на 50%.

У зв`язку з цим, глава уряду доручив розробити механізм компенсації при несвоєчасному оформленні субсидії в окремих випадках. 

"Думаю, Павло Валерійович (Розенко, - ред.), що нам потрібно разом з вами прийняти таке рішення, давайте внесемо зміни до постанови і доручимо місцевим комісіям, органам місцевого самоврядування, в таких окремих випадках приймати рішення про компенсацію найбільш малозабезпеченим громадянам суми коштів, яку вони заплатили за житлово-комунальні послуги, навіть в тому випадку, якщо людина прийшла і вчасно не оформила цю субсидію. Це в тому числі і наша вина, що люди на першому етапі не повірили", - сказав Яценюк.