Яценюк обіцяє добудувати «Стіну» і дати силовикам 5% ВВП

На національну оборону і безпеку має спрямовуватися близько 5% валового внутрішнього продукту
Depo.Влада
9 грудня 2014 13:10
ФОТО: depo.ua
Яценюк обіцяє добудувати «Стіну» і дати силовикам 5% ВВП
Яценюк обіцяє добудувати «Стіну» і дати силовикам 5% ВВП

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабінету міністрів, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Ми поставили для себе амбітну мету. До 5% ВВП має спрямовуватися на національну безпеку, обороноздатність і правоохоронну діяльність. Уряд готує новий проект бюджету, в якому в 2015 році ми будемо намагатися досягти цієї мети», - заявив Яценюк.

Також за його словами, Україна щорічно приймати програму співпраці з НАТО.

«Україна прийме новий закон про основи внутрішньої і зовнішньої політики. Буде скасований позаблоковий статус, а українське військо повинно буде відповідати стандартам НАТО. Для цього Україна щорічно буде затверджувати план дій Україна-НАТО», - Яценюк.

За його словами, Міністерство оборони вже почало впроваджувати нову логістичну систему в армії, яка відповідатиме стандартам НАТО.

«Міністерство оборони розпочало впровадження нової логістичної схеми в поставках в Міністерстві оборони та забезпеченні українських військовослужбовців. І така логістика також буде відповідати стандартам країн-членів НАТО», - заявив Яценюк.

Крім того, Кабінет міністрів має намір продовжить реалізацію проекту «Стіна» на кордоні з Російською Федерацією

За словами Яценюка, облаштування кордону відбуватиметься протягом 4 років.
«Загальна вартість проекту зараз оцінюється в близько 8 млрд грн», - заявив Яценюк.

За його словами, проект «Європейський вал» буде обов'язково завершено. Глава уряду зазначив, що Україна продовжить співпрацю з європейською стороною, яка фінансово сприяє реалізації проекту.