Яценюк нагадав умови проведення виборів на окупованому Донбасі

Вибори в Донецькій і Луганській областях можуть відбутися лише за виконання кількох умов
Depo.Влада
20 жовтня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова уряду Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"В першу чергу, це виведення російських військ. Під дулом російських автоматів і під наглядом російських терористів вибори ніхто проводти не буде. Друге - забезпечення політичної конкуренції. Нагадую, що це є вибори не в Донецьку і Луганську, а це є вибори до місцевих рад, які є частиною України", - заявив Яценюк.

"Це означає що виборчий процес повинен проходити виключно на базі українського законодавства, яке забезпечує політичну конкуренцію, можливість доступу всіх політичних сил до виборчого процесу, можливість реєстрації всіх кандидатів, вільного висунення і вільної агітації, можливість доступу ЗМІ до висвітлення цього виборчого процесу. Тому проведення виборів можливе в том увипадку коли буде вокинана ключова вимога. Ключова вимога – це виведення російських військ , політична конкуренція, доступ українських ЗМІ до цих територій, доступ органів влади, які несуть відповідальнітсь за виборчий процес і повна відповідність стандартам ОБСЄ", - додав голова уряду.

"1,5 млн тимчасово переміщених осіб також мають повне законне конституційне право вибрати детутата в тому місці, де вони живуть", - сказав Яценюк.

Більше новин читайте на Depo.Влада