Яценюк оголошує кастинг для трупів

Уряд Яценюка - на півроку заморожений труп. Тому жодна порядна людина в цей Кабмін не піде
Depo.Влада
17 лютого 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
Яценюк оголошує кастинг для трупів
Яценюк оголошує кастинг для трупів

Після вчорашнього епічного провалу голосування за відставку уряду у Арсенія Яценюка з’явилося "зайві" півроку, протягом яких він повинен продемонструвати хоч якусь видимість роботи. Власне, пошуки тем, на яких можна попіритися, розпочалися з сьогоднішнього дня. Так, сьогодні відбудеться засідання Кабміну, у якому Яценюку все ж таки доведеться відреагувати на вчорашні події у ВР та шалену критику з боку представників парламентських фракцій. Адже хоч так і вийшло, що за відставку уряду несподівано (тільки не для Адміністрації Президента) забракло голосів, але ж роботу уряду за 2015 рік парламентарі оцінили незадовільною 247-ма голосами.

Тому Яценюку треба якось прокоментувати критику та, авжеж, запропонувати якусь ідею прориву. Наприклад, одним з найбільш вирогідних байок очільника уряду, скоріш за все, стане заява про необхідність часткового перезавантаження уряду та введення до стін Кабміну якихось супер-технократів, які все ж таки зможуть провести ці кляті й не підйомні реформи. Далі Арсеній Петрович оголосить кастинг, через сито якого за легендою Яценюка пройдуть лише мега-професіонали, які проводитимуть мегареформи.

Втім, насправді, вся ця піар-кампанія заздалегідь приречена на невдачу. Попри вчорашній нібито шалений успіх, за великим рахунком уряд Яценюка – заморожений труп. Жодна нормальна людина працювати туди не піде, бо це – "зашквар". В нинішній "піврічний" Кабмін підуть лише ті, хто не гониться за реальними успіхами. Ба більше – нема сенсу йти в цей Кабмін і тим, хто збирається попіаритися, адже нульові рейтинги Яценюка та суспільний негатив причепиться до будь-кого з його команди.

Тому чекати в Кабміні варто не реформаторів, а тих, хто вирішить по-швидкому заробити гроші, після чого тихенько зникнути восени після вже 100-відсоткової відставки уряду Яценюка. А поки ж у Яценюка – піврічний "дембельський акорд", під час якого всі персоналії, що здатні щось зробити, бігтимуть від нього як від вогню.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада