Яценюк "поховав" департамент у справах Криму

Кабмін ліквідував департамент з питань Автономної Республіки Крим і Севастополя
Depo.Влада
20 серпня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідній постанові на сайті українського уряду, передає depo.ua.

Разом з тим, в документы йдеться про створення посади урядового уповноваженого з питань Автономної Республіки Крим та Севастополя.

У постанові пояснюють, що уповноважений призначається на посаду і звільняється з посади за поданням прем'єр-міністра України.

У переліку компетенцій уповноваженого вказано - представлення позиції Кабміну і забезпечення налагодження відносин з ООН, Організацією Ісламського співробітництва та іншими міжнародними міждержавними, міжурядовими і неурядовими організаціями, зокрема тими, які представляють інтереси кримськотатарського народу з питань, пов'язаних з Кримом.

Також разом з іншими державними органами уповноважений має розробляти і здійснювати заходи щодо створення умов для повернення в Україну осіб, депортованих за національною ознакою, сприяти забезпеченню захисту прав і свобод людини та культурної спадщини на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя.

До компетенції уповноваженого включено забезпечення взаємодії між органами виконавчої влади та Меджлісом кримськотатарського народу. Хто обійме цю посаду, не вказують.

Нагадаємо, вчора стало відомо про створення в межах граничної чисельності посади урядового уповноваженого з питань Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.