Яценюк літав в Нью-Йорк економ-класом, але жив в шикарному готелі

Журналісти з'ясували, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк економить на перельоті, але ніяк не на апартаментах
Depo.Влада
25 вересня 2014 16:18
ФОТО: depo.ua
Яценюк літав в Нью-Йорк економ-класом, але жив в шикарному готелі
Яценюк літав в Нью-Йорк економ-класом, але жив в шикарному готелі

Як пише кореспондент Bloomberg Галія Павліва на своїй сторінці в Facebook, Яценюк під час візиту до Нью-Йорку в рамках його участі в Генасамблеї ООН зупинився в одному з найдорожчих готелів, передає ДеПо.

«Без перебільшення блискучий виступ Арсенія Петровича в ООН вчора ввечері. Але скажіть, навіщо летіти економ-класом і зупинятися в одному з найдорожчих готелів Нью-Йорка - легендарній «Плазі», де найпростіший номер коштує $950 + податок 8.875% = $1035? Адже це підриває довіру до нього, до того, що він говорить», - дивується журналіст.

«Свиту свою навіщо туди ж селити? Готелі такого ж класу в цьому місті коштують в 2-3 рази дешевше. І ні, не ООН, а ми з вами платимо за цю безмозку розкіш. Номер з терасою - $3 тис., номер з вітальнею - $4,8 тис., «президентський» номер - $5,2 тис. Яєчня в ресторані в холі - $34, з мінімальними чайовими і податком - близько $45-50. Яєчня. Скільки коштує гривня сьогодні?» - наводить розцінки кореспондент Bloomberg.

Як відомо, фотографії Яценюка, який літає економ-класом, журналісти нерідко викладають в соцмережах.

Нагадаємо, вчора прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк брав участь  в заходах 69-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Фото: ТСН, lesiv.com