Яценюк каже, що Нову Україну створить Четверта індустріальна революція

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що розвиток IT-технологій і так звана Четверта індустріальна революція дозволять оновити країну
Depo.Влада
6 лютого 2016 12:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у Києві під час відкриття першого в Україні інкубатора ІТ-проектів на основі відкритих даних "1991 Open Data Incubator", повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Нова Україна і новий світ лежать, в першу чергу, на інтелекті й таланті. Це так звана четверта індустріальна революція. Вона не від слова індустрія, як в класичному розумінні. Вона від слова робити кроки вперед. Хто повинен робити ці кроки? Не просто уряд. Бо уряд сам по собі так само є досить консервативною політичною структурою. Його треба міняти. Яким чином? Тільки через партнерство приватного сектору, громадянського суспільства й уряду. Злиття цих трьох елементів дає можливість будувати нову країну", - зазначив глава уряду.

За словами Яценюка, нині світ і політика є дуже консервативними, однак проходять певний етап переосмислення і змін, які стосуються і України.

Нові політики, переконаний Яценюк, будуть вміти "приймати рішення швидко й оперативно на підставі тих баз даних, тієї аналітики, тих систем, які створюєте ви", - сказав прем’єр.

6-7 лютого в Києві відбудеться фінальний етап відбору ІТ-проектів в перший в Україні некомерційний інкубатор "1991 Open Data Incubator". Захід буде проводитися у форматі дводенного хакатону. У рамках фінального етапу відбору протягом 48 годин понад 100 програмістів створюватимуть ІТ-сервіси для державного сектору, громадян та бізнесу, які функціонують на основі відкритих державних даних та великих масивах даних.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада